Новини

Що насправді чекає ФОПів після 1 січня?

Що насправді чекає ФОПів після 1 січня?

Малий та середній бізнес, з якого живе половина населення та ще й платить податки, просто вклякне - думка експертів

Сторони зустрілися і... розійшлися

МИНУЛОГО тижня в Самборі відбулася ще одна акція підприємців, які захищають свої права на спокійну працю, на місце праці і на власний статок. Попередня була більш грандіозною - ФОПи дружно прийшли на «зебру» біля колишньої сільгосптехніки - там таке цікаве місце, що «хіднички» намальовані за метрів пятдесят один від одного і ця обставина дозволяла пікетувальникам ходити по периметру такого собі прямокутника. Кажуть, зручнішого місця годі придумати. Та й міжнародна траса «Львів-Самбір-Ужгород», яку, проте, легко можна об’їхати сусідніми вуличками.

 

Ковід не відступає, а за немаскований ніс в громадських місцях - штрафи

Ковід не відступає, а за немаскований ніс в громадських місцях - штрафи

Статистика одного з днів кінця минулого тижня права на заспокоєння не дає. Ковід далі «косить наші ряди», причому, за свідченням медиків, слабнути почали молоді люди, які не мали хронічних захворювань. 

 

Газові платіжки зашкалюють: люди з острахом дивляться в холодну зиму та імовірний карантин

Газові платіжки зашкалюють: люди з острахом дивляться в холодну зиму та імовірний карантин

Ми пишемо про це виключно на прохання наших читачів. Змінити нічого не можемо, а морально підтримати - так. У двадцятих числах місяця споживачі газу були шоковані: у платіжках величезні суми, незважаючи на те, що мінусових температур ще не було, а люди економили не стільки блакитне паливо, скільки свої гроші. Та ба, суми зашкалюють. А все тому, що вартість газу для населення зросла в межах до 10 гривень... 100 кубів - і викладай тисячку.  

 

Як на Старосамбірщині комунальне майно ділили, або Лікарня - вам, а «білий дім» - нам?

Як на Старосамбірщині комунальне майно ділили, або Лікарня - вам, а «білий дім» - нам?

Все колись буває востаннє. Як і сесія Старосамбірської районної ради сьомого демократичного скликання. Вона мала бути, як би це ліпше сказати, подячною один одному, хоча насправді стала робочою, та ба, з натяком на скандал.  

 

Чи мають право люди відстоювати собі старосту?

Чи мають право люди відстоювати собі старосту?

Чи  то в одній, чи то в іншій громаді тепер виникають суперечки на тему: хто буде старостою? Як відомо, війти мають право самотужки визначатися з претендентами на ці  посади та призначати того чи іншого. 

 
Більше статтей...
Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick