Новини

У Бонка є Пупа

У Бонка є Пупа

Скоро виповниться рік, як до влади у Старосамбірській РДА прийшов Орест Бонк, однак до цього часу не мав заступників. Сам собі керував...

ДвА кандидати, яких Орест Едуардович запропонував, здається, не пройшли «випробування губернатором», а тому, як видається, настирливо шукав нових людей. Не знаємо, як шукав, але минулого тижня все повернулося на круги своя і попередній кандидат на посаду першого заступника Руслан Пупа таки погоджений і уже взявся до нелегкої праці. Довго його посада чекала... Особливого знайомства представник родини Пупів на Старосамбірщині не потребує. Закінчив торгово-економічний факультет, потім здолав юридичні науки (може більше вчений, ніж його шеф?), має надійний досвід роботи, а оcтаннім часом керував земельними відносинами на Старосамбірщині.

Роман ІВАНЧУК.

 

Я, Руслан Гнатик, уповноважений заявити…

Я, Руслан Гнатик, уповноважений заявити…

Протягом останніх місяців у Самборі точаться розмови з приводу майбутнього секретаря міської ради. Як уже знають усі у місті, колишній секретар Юрій Дмитришин пройшов шлях від своєї відставки до поновлення на посаді - згідно з рішенням Дрогобицького суду.

 

Яке то щастя - помитися під душем

Яке то щастя - помитися під душем

Дуже шаную «Волонтерів Свободи Самбірщини», бо хлопці планомірно і давно працюють заради помочі військові. Вони не збирають коштів поміж людьми, а на все необхідне витягають зі своїх статків. Не будемо нині про попередні благородні справи, нині, про те, що відбулося кілька тижнів тому.

 

У Олега Товарницького - сучасний інвалідний візок

У Олега Товарницького - сучасний інвалідний візок

Признатися, минулого четверга вранці було приємно почути у слухавці голос заступника головного лікаря Старосамбірської ЦРЛ Василя Савенка.

 

У подружжя передпенсійного віку народилося дитя!

У подружжя передпенсійного віку народилося дитя!

Цю незвичайну породіллю - мешканку Старосамбірського району, виписали з місцевого пологового відділення акурат у день її гарного ювілею - 50-річчя. Саме у такому віці вона ризикнула народити свою другу дитину. За словами головного лікаря ЦРЛ Юрія Войтіва, пологи пройшли успішно і попровадила їх досвідчений лікар Орися Бонецька. А ще додав, що батьком уперше став 60-річний чоловік. Ніякий Чорнобиль нас не бере...

Дуже приємно писати про такі факти, бо якщо молодь не хоче народжувати, поліпшуючи демографічну ситуацію, то у бій ідуть ті, кому по 50-60 років. Видно, і коханню, і народженню дітей час не підвладний. Наша редакція приєднується до привітань батькам, яких так і хочеться назвати молодими, бо наважилися на такий серйозний у житті крок.

Роман ІВАНЧУК.

 
Більше статтей...