Новини

Після обіду зірки сприятливо зійшлися…

Після обіду зірки сприятливо зійшлися…

Минулого четверга вранці депутати Самбора зібралися на алярмову сесію. Треба було негайно прийняти земельне рішення, бо область виділяє нам у межах 700 тисяч гривень на зведення спортивного майданчика на вулиці Филипчака (біля спортшколи). Питання благородне - гріхом не брати те, що дають. Однак вранці так і не назбиралося потрібної кількості голосів…

 

Наступного четверга у нашій газеті: ревізори проти ратуші і ратуша - проти ревізорів

Наступного четверга у нашій газеті: ревізори проти ратуші і ратуша - проти ревізорів

Останнім часом на теренах Самбора (і не тільки) здійняли галас підсумки ревізії, яка цікавилася ефективністю роботи посадовців ратуші. Йшла мова про те, що ми недобрали до бюджету. 

 

Доріг на 30 мільйонів

Доріг на 30 мільйонів

Самбірщина на засіданні колегії РДА та громадської ради при РДА відзвітувала про інвестиції у дорожнє господарство району.Сума - 30 мільйонів гривень. За кошти ДФРР завершують будівництво моста у с. Монастирець. Залучені кошти обласного бюджету та дорожнього фонду. Провели реконструкцію тротуарів у Рудках, Дублянах, Лановичах. Оновили комунальні дороги в Рудках, Ралівці, Бісковичах, Вільшанику. Відремонтували частини доріг Никловичі-Задністряни, Вільшаник-Трояни, Блажів-Черхава, Дроздовичі-Міженець-Бісковичі-Заріччя, Кружики-Нагірне, Бісковичі-Мостиська-Борислав.

Роман ПОГОНИЧ.

 

 

Лава запасних доволі куценька, якщо вона взагалі є...

Лава запасних доволі куценька, якщо вона взагалі є...

Спроба спрогнозувати, хто прийде на третій поверх «білого дому» після Ореста Бонка

Сказати, що відставка голови Старосамбірської РДА Ореста Бонка на початку минулого тижня була несподіванкою, не можна. Він сам написав заяву, а Президент її задовольнив. Не виключено, що такому рішенню Ореста Едуардовича передували червневі події, коли правоохоронці запідозрили його в отриманні хабара. Факт не доведений, а чоловікові життя уже зіпсували. 

 

На сміттєзвалищі згорів хлопчина

На сміттєзвалищі згорів хлопчина

Хто з комунальних керівників має відповісти за те, що там досі живуть та працюють роми?

Самбір укотре здобув шанс прославитися на усю Україну, що і зробив у понеділок, коли з’явилося повідомлення поліцейських про те, що на місцевому сміттєзвалищі знайшли обгоріле тіло 15-річного закарпатця. 

 
Більше статтей...