Наш Михайло Панчишин на київському «Х-факторі»! «Гойра!»

Наш Михайло Панчишин на київському «Х-факторі»! «Гойра!»

У кожного в телевізорі свої слабості. У мене, скажімо, як тільки починаються сезони “Х-фактора” на СТБ, не пропускаю жодної співочої суботи. Ця передача “купляє” тим, що приходять здебільшого молоді люди з вулиці, які можуть відкрити свій талант.

Якби не ризикнули, то й залишилися б у якихось місцевих і нецікавих «лабухах»... Отож, у суботу звернув увагу на Михайла – молодого хлопчину, який гарно видав складну пісню Олександра Пономарьова «Він чекає на неї». Твір допоміг Михайлові залишитися у проекті. Після того у соціальних мережах артист, музикант і композитор з Рудок Микола Вадюн написав таке: «Михайле, ти увібрав у себе від бабусі, тата і мами найкраще і видав у неперевершеному виконанні пісню. Гордимося тобою, тримаємо кулаки за тебе, хай тобі щастить. Лабухи: Рудки, Мостиська, Городок шлють тобі “ГОЙРА” до перемоги!».

Потім я попросив більш-менш щось уточнити і отримав відповідь від Лесі Вадюн: «Михайло Панчишин народився в Рудках в 1998 р., навчався в Рудківській гімназії, яку закінчив у 2015 р., до конкурсу працював у суші-барі у Львові. Музичної освіти не має, музика і спів - це його хобі. Гени передались від бабці, мами і тата, які є співаками-аматорами».

Роман ПОГОНИЧ.

 

Коментарі  

 
0 #1 cheap package web hostingprofile 27.10.2018 13:10
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити