У Городищенській лікарні можуть відкрити реабілітаційний центр для вояків АТО

У Городищенській лікарні можуть відкрити реабілітаційний центр для вояків АТО

Самбірська районна рада демонструє послідовність у задекларованій раніше підтримці воїнів АТО та родин загиблих. Минулого тижня відбулося друге засідання комісії, яку створив голова райради Віталій Кімак.

Поважні владні мужі обговорили знову ті проблеми, які хвилюють вояків, зокрема, отримання статусу учасників АТО, здобуття пільг, робота комісаріату, процес реабілітації і участь у цьому процесі священнослужителів та інше. Дізналися ми про те, що відтепер вояків АТО чиновники не будуть ганяти з кабінету у кабінет. Вони матимуть так зване "єдине вікно", тобто приходять у соціальну службу для молоді (1 поверх "білого дому", каб. 2), і там Галина Міньків просто скеровує людей у відповідні інстанції, а, можна сказати, і супроводжує їхні проблеми. Щодо отримання статусу вояків АТО, то у цій справі хлопцям допомагатиме приймальня народного депутата України Ярослава Дубневича. Уже були випадки, що після прямого звернення його у Міноборони справа пришвидшувалася. Щодо реабілітації, якої також потребують бійці, то нині йде обговорення теми відкриття реабілітаційного центру на базі Великолюбінського санаторію. Більше того, за словами Віталія Кімака, цілком імовірно, що такий заклад можуть відкрити на базі Городищенської лікарні.

 

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick