Чуквівське диво - засохлі лілії цвітуть

Чуквівське диво - засохлі лілії цвітуть

Про це "Високий Замок" писав одним із перших. Завітав якось до редакції священик з Чукви о. Василь Бухній і розповів про справжнє диво. Відверто сказати, і вірилося, і не вірилося, але факт залишається фактом.

Потім отець ще кілька разів навідувався, розповідав про те, що сухі квіти і далі цвітуть. Більше того, у церкві трапляються дива, які важко пояснити, але знову ж таки, факт… Днями ми зустріли в Інтернеті свіжу оповідку про Чуквівське чудо і вирішили поділитися з вами свіжими новинами.

"Привіз у церкву з Почаєва три іконки Богоматері Іверської. Перед Зеленими святами одна з них почала мироточити. Чудо спостерігали тиждень, потім на день висохла і далі мироточила. Біля неї поставили лілії у вази. Коли воду прибрали, а квіти зісохли, почали спостерігати, що з сухих пагонів відростають зелені і зявляються нові свіжі бутони", - розказує настоятель храму Пресвятої Богородиці в Чукві отець Василь Бухній.

Сухі квіти розпускалися від 14 серпня до 14 жовтня. Зеленіли і цвіли. Потім знову зів'яли. Цього року біля Іверської ікони також поставили букет білих лілій і чудо відновилося. "Стебло таке сухе, що аж шарудить в руках і ламається, а квіти цвітуть. Більше того, на сухому пагоні зявилося з десяток свіжих бутонів. Одну таку галузку подарував Філарету в Київ. Бо інакше як чудом це не назвеш. Щодня відправляємо коло ікони акафісти", - додає священик.

Настоятель каже, що в церкві були і інші чуда. Зокрема, проявилася біснувата жінка. Коли у храмі виставили ікону Іверської Матері Божої, вона кричала дикими голосами. "А потім ще й заревла, коли я їй сказав, що у нашій церкві зявилося дивне світло над ранами Христа на Плащаниці і Плащаниці Богородиці. Цю жінку скерував на очищення духа. А ще одна парафіянка оздоровилася. У неї була зламана рука. Пальці дуже опухали, були страшні болі. Приклалася до ікони Іверської, помолилася. Вийшла з церкви і вже за кілька хвилин дзвонить, що біль минув, набряк сплас, може рухати пальцями”, - розповів отець.

Завдячують життям Іверській іконі і двоє вояків АТО із Чукви. Перш, ніж поїхати на Схід, священик благословив їх образом і подарував освячені медальйони.

Одному куля простромила бронежилет, але дивом потрапила в медальйон і він відбувся подряпиною. А інший земляк був в Іловайському котлі. Каже, БТР розірвало "Градами". Хлопцям поруч відірвало кому руку, кому ногу. Одному рознесло півчерепа, а на хлопчині, якого священик благословив іконою, згорів лише одяг, хоча на тілі не було ні опіків, ні подряпин.

 

Юрій БАРНА.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick