Не маємо нічого проти поділити одну славу на двох

Не маємо нічого проти поділити одну славу на двох

На публікацію у нашому попередньому спецвипуску відреагував приватний підприємець зі Старого Самбора Віктор Кащій.

Спочатку зателефонував і сказав, що про те, хто керував містом у дев'яностому році минулого століття, доведеться писати ще раз. А потім і сам прибув до редакції з трудовою книжкою. А публікація стосувалася діяльностікоманди головного лікаря Юрія Войтіва, який на той час був головою Старосамбірської міської ради.

Претензії пана Віктора стосувалися того, що хоч пан Войтів і був головою міської ради, якого обирали депутати, але він, Віктор Кощій, у той час був головою виконкому і постійно сидів в старосамбірській "ратуші". Всі ті історичні рішення - знесення пам'ятника Леніну, перезахоронення жертв НКВД, рішення про почергове використання єдиної церкви двома конфесіями справді приймали депутати під головуванням пана Войтіва, але ці рішення виконував Віктор Кащій, мовляв, легко проголосувати, та складно втілити. В принципі, ми так і не збагнули, що попереднього разу написали не такНу, хтось приймав рішення, хтось їх виконував. Ми ж у публікації не стверджували, що, наприклад Юрій Войтів, знімав пам'ятник Леніну чи провадив розкопкиАле якщо ту колишню славу, на яку, до слова, Юрій Ярославович і не претендував одноособово, треба ділити на двох - і на пана Кащія, то нехай так і буде. Принаймні, його прохання "написати кілька рядочків", ми виконали.

 

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick