2000 осіб старшого віку безкоштовно у своїх селах пройшли медичне обстеження

2000 осіб старшого віку безкоштовно у своїх селах пройшли медичне обстеження

Мешканці багатьох сіл Самбірщини мали добру нагоду провести обстеження власного здоров’я з допомогою новенького УЗД-апарату. Переносний апарат опинився у районі завдяки команді народного депутата України Ярослава Дубневича і, як повідомив редакції помічник-консультант нардепа Микола Фрей, тут і залишиться.

Тобто, працюватиме у одній із сільських лікарень, а за потреби - подорожуватиме районом. При цьому пан Микола зазначив, що обстеження на цьому УЗД буде виключно безкоштовним, ніхто з медиків наживатися на ньому не буде.

За двадцять днів роботи апарату у двох десятках сіл обстежили близько двох тисяч осіб. Здебільшого йшли люди старшого віку, яким сутужно добиратися до райцентру. Ефект роботи є - у близько 40 відсотків обстежених виявили певні відхилення і скерували для подальшого лікування. Обстеження проводили львівський фахівець Ігор Ковалишин та два самбірські медики Ярополк Гнип і Юрій Бандура.

 

Роман ПОГОНИЧ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick