Екскурсійний «зорепад» юних талантів

Екскурсійний «зорепад» юних талантів

Три автобуси «Школярик», а минулої суботи - п’ять, возили у Львів учнів деяких шкіл Старосамбірщини. Були це юні співаки, танцюристи і музиканти, які виступали на  фестивалі «Полегойки, бойки!». І ця поїздка буде для них, безперечно, пам’ятнішою, ніж традиційна письмова Подяка.

Так вважає начальник відділу освіти Старосамбірської РДА Мар’ян Яворський, з ініціативи якого нинішнього року започаткували таку форму морального заохочення переможців та призерів художньої самодіяльності і спортивних змагань. Першими такої нагороди удостоїлися фіналісти військово-патріотичної гри «Джура», і кращої поїздки, ніж у Кульчиці - на батьківщину великих українців - гетьмана Петра Сагайдачного і захисника Відня від турецької навали Юрія Кульчицького - придумати не можна було. Потім були традиційні туристські змагання «Левурда». А що може бути кращим для любителів подорожей, ніж поїздка по історичних місцях - в замки Олеська, Підгірців і Золочева.

Якщо в Кульчиці їздив один автобус, у замки - два, то для учасників фестивалю «Полегойки, бойки!» їх замовили сім, бо виступало близько двохсот юних митців. Побували у музеях «Арсенал», історії релігії, природничому, помолилися у військовому храмі Петра і Павла, пройшлися площею Ринок, проспектом Свободи, побачили оперний театр і Львів з Високого Замку.

Мені запропонували взяти участь в обох поїздках. Я не відмовився, бо в тих музеях був дуже давно. Але більше спостерігав за дітворою. Бачив сприймання побаченого першачками і старшокласниками. Зрозуміло, що воно було різним. А однаковим було задоволення від екскурсій.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити