Екскурсійний «зорепад» юних талантів

Екскурсійний «зорепад» юних талантів

Три автобуси «Школярик», а минулої суботи - п’ять, возили у Львів учнів деяких шкіл Старосамбірщини. Були це юні співаки, танцюристи і музиканти, які виступали на  фестивалі «Полегойки, бойки!». І ця поїздка буде для них, безперечно, пам’ятнішою, ніж традиційна письмова Подяка.

Так вважає начальник відділу освіти Старосамбірської РДА Мар’ян Яворський, з ініціативи якого нинішнього року започаткували таку форму морального заохочення переможців та призерів художньої самодіяльності і спортивних змагань. Першими такої нагороди удостоїлися фіналісти військово-патріотичної гри «Джура», і кращої поїздки, ніж у Кульчиці - на батьківщину великих українців - гетьмана Петра Сагайдачного і захисника Відня від турецької навали Юрія Кульчицького - придумати не можна було. Потім були традиційні туристські змагання «Левурда». А що може бути кращим для любителів подорожей, ніж поїздка по історичних місцях - в замки Олеська, Підгірців і Золочева.

Якщо в Кульчиці їздив один автобус, у замки - два, то для учасників фестивалю «Полегойки, бойки!» їх замовили сім, бо виступало близько двохсот юних митців. Побували у музеях «Арсенал», історії релігії, природничому, помолилися у військовому храмі Петра і Павла, пройшлися площею Ринок, проспектом Свободи, побачили оперний театр і Львів з Високого Замку.

Мені запропонували взяти участь в обох поїздках. Я не відмовився, бо в тих музеях був дуже давно. Але більше спостерігав за дітворою. Бачив сприймання побаченого першачками і старшокласниками. Зрозуміло, що воно було різним. А однаковим було задоволення від екскурсій.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick