Лиходії присмокталися до чужої солярки

Лиходії присмокталися до чужої солярки

Давно на наших теренах нічого не було чути про так званих “нафтових п’явок”. Ми собі навіть подумали, що може у лиходіїв зник інтерес до цієї теми. Та ба, якщо у трубі щось тече, то гріхом не присмоктатися. 

ДІЛКИ у Стрілках перервали спокій у нафтовому бізнесі і попалися на крадіжці. На місці злочину   о четвертій ранку, коли усі мирно насолоджуються останніми снами, їх і затримали. У них вилучили дві тонни солярки, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Зловмисники віком від 23 до 38 років, троє з яких - місцеві мешканці, а їхній приятель - із сусіднього села. Приєднали до врізки у трубопроводі шланг з краном та зливали у ємності дизельне пальне. Загалом у бочках та каністрах, частково завантажених у мікроавтобус, яким приїхали чоловіки, знайшли майже тонну викраденої солярки. Ще приблизно стільки ж дизпалива вилучили під час санкціонованих обшуків за місцем проживання чоловіків. Збитки, заподіяні власнику палива, - понад 50 000 гривень. Їм повідомили про підозру у вчиненні злочину. Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до п’яти років.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити