На Старосамбірщину приїжджають «російські» пенсіонери та італійські «зяті»

На Старосамбірщину приїжджають «російські» пенсіонери та італійські «зяті»

От ви знаєте, різницю між словами «емігрант» та «імігрант»? Початкова літера «е» більше знайома, бо з України нині їде дуже багато земляків. 

ЯКЩО хтось просто на заробітки, то є ще надія на повернення... А от імігранти - це ті, які, незважаючи на сучасні труднощі, приїжджають в Україну.

Власне про це нам і розповідав керівник міграційної служби у Старому Самборі Ігор Піхоцький. У його районі з усієї кількості мігрантів 80 відсотків - це люди, які прожили десятиліття у Росії, заробили там пенсії, а на схилі літ повертаються на рідні терени. Але й у них не все просто, бо москалі наших не люблять, зароблену у них пенсію перераховувати в Україну не хочуть, а тому вигадали помсту - щокварталу такий імігрант має їхати в Росію і відмічатися у якійсь там службі... Решта заселених в Україні - це італійці, іспанці, греки, які одружилися на українках-заробітчанках і наші «невістки» притягнули їх в Україну. То, видно, називається любов... Ну, але як  би там не було, імігранти викликають повагу бодай тому, що поліпшують наші демографічні показники.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити