У найближчі п'ять років медициною буде керувати Степан Скірин

У найближчі п'ять років медициною буде керувати Степан Скірин

Справа з призначенням головного лікаря Самбірської ЦРЛ уже на фінішній прямій - залишилося погодити кандидатуру в обласному департаменті охорони здоров’я і хірург Степан Скірин (на фото) стає не виконуючим обов'язки, а повноправним головним лікарем.

Районна влада тішиться від того, що уперше за всі роки незалежності (та й раніше), цю посаду не кулуарно "розігрували", а на відкритому конкурсі. На екзаменування вийшли хіба два претенденти і перемогу, за підсумками роботи конкусної комісії, як ми і передбачали, здобув Степан Скірин. Сесія районної ради одноголосно погодилася з рішенням комісії, яку очолював депутат Богдан Марчук. Маємо підозру, що пан Богдан стане заступником у пана Степана…

Степан Іванович укотре розповів про те, чим планує займатися на поважній посаді. Ми не будемо вчергове описувати реформи та процеси оптимізації, бо нам вже набридло писати, а вам - читати. Медична галузь нині - 1925 осіб. Щонайменше 300 осіб мало б піти. Головний лікар буде пробувати говорити з пенсіонерами, вважаючи, що медик у 60-70-75 років - це не медик, а радше пацієнт лікарніНазиваючи цифри демографічного падіння, Степан Скірин, мабуть, мав на увазі те, що ефективність самої медицини не є надто високою, бо люди вмирають. З початку року недорахувалися 1377 земляків, а народилося значно менше. Додає проблем і відсутність сучасної матеріальної бази, і відділи треба приводити до порядку, мається на увазі їхній зовнішній вигляд. Взагалі, спілкуючись зі Степаном Івановичем, відчули, що має непогану господарську хватку - уже намітив ремонт прилеглої до ЦРЛ території, щоразу говорить з лікарями про увагу до хворих і має намір оголосити бій дрібному (чи крупному) хабарництву в медицині. Судячи з відгуків у соці-альних мережах про призначення Степана Скірина на посаду головного лікаря, народ сприйняв звістку добре. Називають його грамотним фахівцем хірургії, дякують за врятовані життя, але просять навести порядок у цій вічно складній галузі.

Наступного дня після сесії районної ради голова Віталій Кімак та головний лікар Степан Скірин підписали контракт на п'ять років.

 

Роман ІВАНЧУК

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити