Старосамбірщина уже нарахувала собі майже 3000 спортсменів

Старосамбірщина уже нарахувала собі майже 3000 спортсменів

Є улюблені теми у депутата районної ради Старосамбірщини Ігоря Піхоцького, який дуже тішиться тим, що розвиток спорту на рідних теренах йде семимильними кроками.

ТУТ навіть свою статистику вивели: якщо у 2016-му році участь у спортивних імпрезах брало 1600 осіб, то уже станом на кінець минулого - 2800. Ми не знаємо, як спортовців рахували, а тому віримо цим словам голови ради Тетяни Терлецької.

А Ігор Піхоцький, коли вийшов за трибуну сесію, подякував колегам за те, що збільшили кількість грошей для районної організації «Колос» і завдяки цьому розвиток спорту буде відчутнішим. Навіть на початку лютого, коли погода поблажливою забрала з полів сніг, на турніри вийшло 12 дорослих команд і 24 команди футболістів середнього віку. Культивують і інші види спорту. Найбільша втіха для Ігоря Михайловича ще й у тому, що турніри збирають немало уболівальників і все це перетворюється у прекрасне видовище. Навіть дорікнув журналістам, мовляв, шукають сенсацій десь інакше, а справжня і позитивна сенсація, яка дарує стільки емоцій, якраз на спортмайданчиках... Будемо виправлятися, може навіть сьогодні.

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити