Крем’янку не захистили і головного лікаря ще нема

Крем’янку не захистили і головного лікаря ще нема

Є на Старосамбірщині добра традиція: час од часу депутати райради цікавляться, як себе почувають раніше прийняті ними ж рішення. І традиційно з цього приводу виступає заступник голови райради Микола Мартич. Цього разу мав право не хвилюватися, бо вічним його опонентом у цій справі чомусь виступає депутат Мирон Пацай. 

АЛЕ того дня його не було, зрештою, як і інших активістів ради - Василя Курія і Романа Батючка. До речі, перед початком депутатського зібрання хтось пустив чутку, начебто окремі обранці радять іншим зірвати цю сесію. Хоча, як нам видалося, нічого особливо «слизького» у порядку денному не було.

Але повернемося до пана Мартича. За 27 сесій прийняли 473 рішення і виконали їх - 447. Решта - або ще виконуються, або просто не виконані... Цифри виглядають рідкісно ефектно. Однак депутати знайшли кілька моментів, які адресували Миколі Івановичу. Чому досі не створене управління водного господарства і як йдуть справи з рятуванням наших берегів від паводків. Тут веселого обмаль. І річка Крем’янка у Волі, радше всього, і далі буде залишатися незахищеною від переливу, бо на Самбірське управління виділили лише 10 мільйонів і то - половина на Ралівку, половина - на Кружики. Старосамбірщина може відпочивати... Вирішили депутати, що не треба про цю тему забувати. А ще їх переймало, коли ж нарешті будемо обирати головного лікаря Старосамбірської ЦРЛ. Тетяна Терлецька і у цьому питанні дала відповідь: запустили процедуру реформування медичної галузі в районі. Запустять процедуру, обиратимуть шефа.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити