Олег Синютка хотів побачити «мертву» сміттєву лінію і побувати на блокпосту, але передумав

Олег Синютка хотів побачити «мертву» сміттєву лінію і побувати на блокпосту, але передумав

Минулого тижня відбувся щорічний звіт голови Самбірської РДА Миколи Фрея перед громадою, точніше буде сказати, перед губернатором Олегом Синюткою, бо владна громада цей звіт уже чула. Ми не будемо переповідати про досягнення у районі, оскільки так чи інакше ми про все уже писали. 

ДОСТАТНЬО буде лише сказати, що Самбірщина за минулий місяць на восьмій сходинці рейтингів, чого раніше ніколи не було. Це підсумок, ми б сказали, командної гри влад усіх рівнів, починаючи від сільських голів і закінчуючи депутатами обласної та Верховної Рад.

Під кінець виступу Микола Фрейдовго дякував усім за працю та співпрацю, а Олег Синютка перебив, мовляв, так довго і щиро не дякуйте, бо вас ще ніхто не звільняє… Зрештою, нас більше цікавило, з якими питаннями прийшли люди до голови ОДА. І хоч це не зовсім в тему, але священик Ігор Поливка попросив достойника з області розтлумачити ситуацію зі сміттям – бо все валиться на міського голову Юрія Гамара. Олег Михайлович пояснив, що у Львові склалася прикра ситуація з непотребом і тому полігони у районах мали б підставити плече. Облрада мала знову передати сміттєву тему меру Львова Андрію Садовому, але окремі  фракції зняли це питання з порядку денного на прохання депутатів Садового, мовляв, навіщо, якщо Львів чемно дотримується умов угоди. Отже, Самбір знову будуть “тероризувати” сміттям? Губернатор зізнався, що тільки зі соціальних мереж йому стало відомо, що у Самборі досі не працює сортувальна лінія і мав намір разом з Юрієм Гамаром подивитися на це диво та поспілкуватися з людьми, які тривалий час чатують заїзди на полігон.  Проте, як інформують джерела у «білому домі», Олег Синютка відразу після звіту потиснув Юрію Петровичу руку, давши зрозуміти, що екскурсії на полігон не буде. Значить, мер не втікав з владного будинку “на п’ятій передачі”, щоб не опинитися на смітнику. Між іншим, міський голова похвалив районну владу за те, що “тут щось робиться”. Районні чиновники були приємно вражені... Мешканка Чукви Марія Попадинпоцікавилася у губернатора великою кількістю чиновників в об’єднаних громадах. Тема не нова, але думка пана Синютки цікава. Ми хоч і лідируємо за кількістю об’єднаних громад, але їм треба ще укрупнюватися. У перспективі - об’єднання районів. Хоча наразі ще достеменно ніхто не каже, скільки їх буде на Львівщині. Це перспективи 2020 року. Якийсь молодий чоловік запитав, доки у Самборі буде процвітати гральний бізнес? Олег Синютка відразу розпорядився, щоб прокурор та головний поліцейський взяли тему «під олівець», а скаржник написав про це заяву. Шеф області дав правоохоронцям 15 днів... Хтось із слухачів попросив відремонтувати дорогу до Кульчиць, бо там є музей Сагайдачного - візитівка Самбірщини. Олег Михайлович пригадав, що одного разу уже ремонтували цей шлях, але його, губернатора, ще ніхто і ні разу не запрошував на «Кульчиці-фест»... Ось такою була палітра запитань до першої особи області. А далі пішло приємне - нагородження тих, хто своєю працею прославив наш край. Але це тема третьої сторінки.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити