Японія бойкам допоможе

Японія бойкам допоможе

Під час зустрічі з медиками у Стрілках голова райради Старосамбірщини Тетяна Терлецька говорила про імовірну участь району у проектах від Японії, яка хоче, щоб наші лікарські заклади були з надійним устаткуванням. 

ТОДІ це здалося фантастикою, бо де Японія. а де ми... Але минулого тижня у райраді розповіли, що подали проект «Придбання портативного діагностичного та лабораторного обладнання для покращення якості надання медичних послуг жителям гірської округи Старосамбірського району» в рамках проектів безпеки людини програми КУСАНОНЕ, що реалізовується Посольством Японії в Україні.

Ідею обгрунтував виконавчий апарат райради у співпраці зі Старосамбірським Центром первинної медичної допомоги та АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна». Вартість проекту - майже 2 мільйони, з них 1 819 222 грн. - кошти програми допомоги КУСАНОНЕ.

...До речі, чи то планово, чи просто збіглося у часі з президентськими виборами, але Гарант минулого тижня вручив новенькі автівки для медиків амбулаторій Нового Калинова, Воютич і Бабини. Такі машини взяла і Старосамбірщина - місцем перебування визначили Біличі і Ясеницю Замкову, хоча наразі автівки будуть «квартирувати» у Стрілках і Старому Самборі...Якщо Японія - це лиш перспектива, то автівки для амбулаторій - уже реальність.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити