Нарешті місто і район зустрілисяу перемовинах. Наразі на рівні сміття...

Нарешті місто і район зустрілисяу перемовинах. Наразі на рівні сміття...

Аби припинити сміттєві протистояння поміж містом та районом, у Самбірській РДА відбулася спільна нарада. Сторони висловили свої міркування, місцями емоції зашкалювали, але до спільного знаменника таки дійшли. Не вдаючись до деталей, перерахуємо пункти, на які сторони погодилися.

ТРЕБА сказати, що окремі речі нам не зовсім зрозумілі, але вирішили не доскіпуватися до дорожньої карти на шляху до порозуміння. Отож, мають припинити практику встановлення лімітів на завезення ТПВ безпосередньо комунальним підприємствам чи іншим суб’єктам господарської діяльності.

Мають створити робочу групу з представників Самбора та району для напрацювання проектів рішень та розпоряджень. Узгодити реальну потребу у вивезенні та утилізації ТПВ з розрахунку на одного мешканця району.

Укласти угоди про співробітництво громад між Самбірською міською радою та місцевими радами району на предмет утилізації ТПВ у відповідності до законодавства та з урахуванням розрахованих лімітів пропорційно до кількості мешканців для окремо кожної території сільської чи міських рад.

У найкоротші терміни винести на розгляд депутатів Самбірської міської ради та сільських, міських рад району затвердження угод про співробітництво громад.

Самбірська міська рада спільно з СКП «Об’єднане» має забезпечити систему контролю та звітності за завезенням ТПВ на полігон, встановивши ваговий комплекс, камери відеореєстрації автомобілів та нормативної бази.

До прийняття відповідних рішень надати можливість сільським, міським радам укласти додаткові тимчасові договори для санкціонованого вивезення ТПВ,  в тому числі під час весняної толоки, з подальшим розрахунком за встановленими тарифами. Намітили чергову зустріч.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити