У воді від Маланкевича квіти у Гамара стояли довго

У воді від Маланкевича квіти у Гамара стояли довго

Міський голова Самбора Юрій Гамар пишається тим, що за його керівництва Самбір нарешті має цілодобове водокористування. Це зручно та цивілізовано і заслуга члена його команди, директора водоканалу Івана Маланкевича.

ПРИ такім радіснім повідомленні мер не відмовив собі у задоволенні ущипнути не тільки попередників, а й тих, які 20 років керували підприємством, але такого блага для народу не створили. Завдяки депутатам купили модний насос, який допомагає організувати цілодобове водопостачання. Хоча нагадав і про те, що за попередників контора водоканалу опинилася у податковій заставі. Але поволі і впевнено колектив віддає борги, створені раніше… Однак, є у Самборі люди, яким не подобається цей позитив і вони чи то плюють жовчю, чи то опустилися нижче плінтуса… Ми думаємо, що усе, про що сказали, викличе не конче добру реакцію у певних колах, а тому, віддаючи належне заповненим кранам, готові дати слово і попередникам, яких нинішній мер недолюблює - ну, щоб все було максимально демократично. Очільник похвалив і якість води, бо опоненти кажуть, що вона нездала чи захімізована. Юрій Петрович знайшов належні аргументи. Наприклад, квіти, які він купував до дня жінок, станом на день прес-конференції були настільки свіжими, що, мовляв, хоч нині їх можна пускати у повторний продаж на ринку. Хтось із журналістів підтвердив факт доброї води, бо виловлені у Дністрі рибки ще довго жили у його домашніх умовах у воді від пана Маланкевича.

А у планах нинішньої влади зробити так, аби ще ті вулиці, які не мають «державної» води, її мали. Мова йде про околиці. Зрештою, міський голова хоче не тільки напоїти віддалені вулички, а й освітити уночі. Темних вулиць на рідних теренах зосталося не так вже й багато і ми не маємо права нехтувати безпекою людей у темну пору дня.

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити