В Самборі ще не продали дитячу лікарню

В Самборі ще не продали дитячу лікарню

Самбором ходять чутки, начебто ратуша уже комусь продала будівлю дитячої поліклініки. Журналісти скористалися з нагоди прес-конференції і перепитали.

ДЛЯ початку мер Юрій Гамар розповів нам про те, що варто завжди бути об’єктивними і може навіть провадити свої розслідування... Аби навернути спікера зустрічі до теми, ми перепитали, чи справді продав медзаклад. Усіма наступними висловлюваннями Юрій Петрович дав зрозуміти, що нічого не продав…

Загалом, торкаючись проблем медицини, міський голова зазначив, що Самбір обслуговує 90 тисяч населення, очевидно, враховуючи і сусідні райони. Цікаво, що цього разу Юрій Гамар натякнув на те, що не треба боятися того, що до нас їдуть за здоров’ям з інших регіонів. Треба людям допомагати, але нехай громади платять за своїх. І додав, що громади стали ліпше платити лікарні за їхніх пролікованих хворих. Загалом, в ратуші переконані, що будівлі лікарень треба врятувати, бо децентралізація неминуча і Самбір стане райцентром на усі нинішні сусідні райони. А ще, не виключно, місто буде колись центром госпітального округу.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити