Самбірська міськрада замовила підставну фірму для реконструкції сміттєзвалища за 73 млн. гривень?

Самбірська міськрада замовила підставну фірму для реконструкції сміттєзвалища за 73 млн. гривень?

Об’єднане комунальне підприємство Самбірської міської ради 5 березня замовило у фірми «Вельт Капітал» реконструкцію звалища за 73,3 млн. гривень. Про це редакція 368.media дізналася з ProZorro.

ДО КІНЦЯ 2026 року в Самборі повинні реконструювати полігон твердих побутових відходів. Зокрема, виконають підготовчі, земляні та загальнобудівельні роботи, встановлять протифільтраційний екран, газовідвідні колодязі, резервуари знезараження фільтрату, водовідвідні канави, контрольні ставки, дренаж і каналізацію фільтрату, радіаційний монітор, напірний трубопровід стоків, пожежний резервуар, інженерні мережі і так далі.

За підсумкової відомості ресурсів, ціни гарячекатаної арматурної сталі, піску, бетону, опалубки, плитки і вікон відповідають ринку і іншим тендерам.

Гарантійний термін на об’єкт становить 10 років. Ціна угоди на 4 відсотки нижча очікуваної вартості закупівлі в 76,7 млн. гривень.

Львівською фірмою «Вельт Капітал» володіє і управляє Тетяна Павленко. У червні 2018 року фірма «Вельт Капітал» розіграла із «Арагас» реконструкцію Російського культурного центру за 6,1 млн. гривень. Зараз єдиним конкурентом була «Виробничо-консалтингова компанія «М-В-Еко» В’ячеслава Ковальчука і Володимира Підлубного.

Фірма вперше взяла участь в тендері і завантажила пошкоджені файли тендерної документації та кваліфікаційних вимог, які неможливо відкрити. Суперник програв за ціною, тому замовник не перевіряв його тендерну пропозицію.

Признатися, у всьому сказаному багато чого незрозумілого. А головне - у чому звинувачують міську раду? Тому не залишається нічого іншого, як пошукати коментарів.

Коментар для «Високого Замку»

Євген КВАС. Директор СКП «Об’єднане»

СКП Об’єднане виготовило проектно-кошторисну документацію на реконструкцію полігону. Після того оголосили тендер. Переможцем стала фірма «Вельт Капітал», яку ми перевірили і це кажу абсолютно авторитетно, бо  як керівник підприємства не маю права довіряти серйозну справу будь-кому. Фірма, як ми з’ясували, брала участь у 150 тендерах. З документацією у них все гаразд, зауважень не знайшли, тому і уклали угоди, згідно з чинним законодавством. Додам: той “рускій культурний центр”, це, станом на сьогодні, Будинок воїнів АТО, який належить обласній раді.

Тепер запитання, чому техніка фірми-виконавця виїхала з полігону? Вони повернуться з технікою значно потужнішою. А першочергове завдання, яке я поставив виконавцеві робіт, встановити вагу.

Христина БАХУРСЬКА.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити