Знову Бачина...

Знову Бачина...

Якби хтось на Старосамбірщині взявся вести статистику аварій, то Бачина з її фантастичним поворотом зайняла б лідируючі позиції. 

ЗНАЄТЕ, свого часу на Самбірщині була приблизно така ж ситуація - шлях від Рудні до Біскович у нас мав стільки аварій та смертей, що одного разу громада запросила священиків і вони окропили увесь небезпечний шлях, хоча, коли на нього дивитися, і особливо небезпечного там нема... Але давні люди казали, начебто там колись був старовинний цвинтар, який потім знесли і через нього пролягла дорога. Крім того, тодішня районна влада організувала будівництво статуї Богоматері... Хочете вірте, хочете ні, але кількість прикрих пригод зменшилася.

Нам важко сказати, що допоможе Бачині, але може спробувати? Одного разу мешканці цього села нам підрахували, що лише протягом одного місяця там було чотири зіткнення. І ось свіже - пізно вночі 19-річний водій автомобіля «БМВ», самбірянин, не впорався з керуванням, з’їхав з дороги та врізався у дерево. Різного роду травми отримали четверо пасажирів - усі мешканці Самбірського району, віком 17 та 19 років. Потерпілим надали медичну допомогу та відпустили додому.

Ми уже не будемо розмірковувати над тим, що по суті діти о такій пізній порі робили на небезпечній трасі...

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick