Багаті наші селяни...

Багаті наші селяни...

Люблю статистику - вона наче відображення нашого життя. А заголовки офіційних служб додають масу оптимізму. Скажімо, як цей - від фіскалів «Селяни Львівщини отримують середню зарплату у розмірі 8433 гривні...»

СУМА, треба визнати, потішна, але поняття «середній показник» аж надто «слизьке». Це коли один має дуже багато, а десять інших - дуже мало, то в середньому вони усі заможні. А далі ви розкриєте для себе ще одну таємницю - звідки ці статки взялися? Від великих фірм-холдингів, які обробляють людські паї з тим, щоб мати добрі врожаї, а відтак - солідні прибутки. Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що згідно з поданою звітністю з єдиного внеску за березень виробництвом сільськогосподарської продукції у Львівській області займається 924 суб’єкти господарювання.

Кількість офіційно влаштованих осіб - 20 775. В середньому на одне підприємство припадає 22 людини. Це багато? Не думаю, хоча може й оправдано, бо хліборобів стала заміняти потужна техніка... Середня зарплата у них - 8 433 гривень.

Найвищу середню зарплату задекларувало підприємство із відомою нам назвою, бо на наших теренах працює, - ТЗОВ «Агро ЛВ Лімітед», яке має 475 найманих осіб з середньою зарплатою - 21 140 гривень. Найнижча середня заробітна плата на ТЗОВ «Барком», яке займається тваринництвом і виплачує 563 найманим працівникам у середньому лише 5 143 гривень. У Самбірському районі, інформують далі податківці, з ТзОВ «,Самбірська птахофабрика» перебуває у трудових відносинах 151 найманий працівник з середньою зарплатою - 4 353 гривні.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick