Світлофори переналаштовані, а водії і далі ґнирають

Світлофори переналаштовані, а водії і далі ґнирають

Про світлофорне диво, встановлене у Самборі біля «Літа», ми писали минулого разу, згадавши, що як тільки воно з’явилося, ми зателефонували в СКП «Об’єднане» з проханням ліпше придивитися до цієї дорожньої вакханалії, бо і водії, і пішоходи розгубилися. Нам обіцяли виправити ситуацію...

БОГУ дякувати, минулого тижня з’явилося офіційне повідомлення ратуші. Звучить воно так: «Відрегулювали роботу світлофорів. Адміністрація СКП «Об‘єднане» повідомила про зміну циклограм сфітлофорного обладнання. Нагадуємо, що до сьогодні світлофори працювали у тестовому режимі, вивчався трафік. Враховуючи усі побажання, щоб досягнути максимальної зручності, оператори змінили налаштування. До водіїв та пішоходів звертаються із проханням й надалі повідомляти про незручності у роботі для подальшого регулювання обладнання.

Варто відзначити, що надходило багато запитань щодо взаємодії з пішохідним світлофором навпроти ТЦ «Літо». У СКП пояснюють, що згаданий світлофор є виключно для пішоходів. Водії ж не зобов‘язані на нього дивитися, оскільки за правилами дорожнього руху повинні збавити швидкість авто перед встановленим там знаком пішохідного переходу, і зупинитися за наявності людей на дорозі».

Знавці дорожньої справи не найкраще відреагували на це повідомлення прес-служби міської ради і знову кажуть, що щось не так. Зрештою, ми промоніторили міркування водіїв у соціальних мережах, а ті далі нарікають.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick