Вандал зі старосамбірською пропискою

Вандал зі старосамбірською пропискою

У Винниках затримали вандала зі Старосамбірщини - таку новину розповсюдив сайт «Львівська мануфактура новин» і нам стало соромно - наче край наш патріотичний, але через такого негідника і ми стали відомими.

У  ДЕНЬ пам’яті загиблих Захисників України у Львові та Винниках на багатьох спорудах з’явилися символи червоного комуністичного терору - серп і молот. До честі поліцейських, чоловіка вирахували - 35-річний Богдан Чорний. Оселився на вулиці Сахарова у Винниках три роки тому, бо мати тут купила квартиру, а сама поїхала на роботу за кордон. Чоловік прописаний у Старосамбірському районі. У Богдана вилучили ніж та перцевий балончик.

«Ми розмовляли з його сусідами. Зрозуміли, що це якийсь неадекват, бувало, навіть бігав за дітьми з ножем, - розповів місцевий активіст, ветеран АТО Віталій Кобрин. - Передивилися переписку в його телефоні. Там є цікаві повідомлення: особа виявляє бажання прийняти “рускоє гражданство”, бажає смерті “нацистам” та прославляє “православіє”. Напередодні того варварства з комуністичною символікою він просився волонтерити для “Опозиційної платформи” та”Опоблоку”.  Думаю, ця людина не діє наодинці, хтось його “веде”.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити