Громадські активісти визнали, що У ВІДДІЛІ ОСВІТИ ПРАЦЮЮТЬ ЧЕСНІ ЛЮДИ, але вибачень не просили

Громадські активісти визнали, що у відділі освіти працюють чесні люди, але вибачень не просили

Напередодні нового навчального року міський голова Самбора Тарас Копиляк об’їхав усі заклади з тим, щоб подивитися, як вони  готові прийняти дітей. Залишився задоволеним  і  висловив вдячність батькам школярів і педагогам за літню роботу. А ще зазначив, що коли порівнювати стан закладів, які він приймав, з тим, що є зараз, - то небо і земля.

Встигли поміняти немало вікон, дверей, попровадити потужні ремонти, зокрема, у першій, десятій, третій школах, мінятимуть покрівлю у четвертій. Окремо згадав гімназію, у якій туалети на початку каденції були такі, що сором увійти, тепер же все відремонтували. Особлива гордість міста - фасади СШ №1 та №10. Якщо і наступних років такими темпами провадити ремонтні роботи у навчальних закладах, то з часом  матимемо заклади європейського зразка, резюмував міський голова.

Але в історії з ремонтами шкіл є ще одна "біла пляма". В грудні минулого року в ратуші вчинився скандал. Одна з громадських організацій мала підозру, що у навчальних закладх на ремонтах хтось собі гріє руки. Зрештою, навіть не хтось, а ледь не керівник відділу освіти Наталія Юзвяк. Активісти домагалися створення комісії і ретельної перевірки. Комісію створили, вона попрацювала, а ми обіцяли читачам розповісти про результати ревізії. Проте, минав час, а на наші прохання до різних чиновників,  документ ніхто  не продемонстрував. Тому, коли прийшли на прес-конференцію, то саме час був поскаржитися міському голові  на те, що документ чомусь приховують. Мер зазначив, що ніхто з цього не робить таємниці і буквально через кілька хвилин журналістам продемонстрували висновки комісії, до якої входили і представники влади, і громадські активісти. Ми не будемо втомлювати читача кількома листками тексту, а лише констатуємо підсумок: зловживань не виявлено. Іншими словами, громадські активісти, здійнявши галас, своїх підозр не довели. Але що цікаво, і привселюдних вибачень не було. У той грудневий час навіть ходила по руках газета, у якій чорним по білому писали активісти про свої підозри. Пригадую, коли все це щойно розпочиналося, керівник освітянського відомства Наталя Юзвяк сказала: "Нас уже 100 разів перевіряли усі, кому не лінь, ну перевірять 101-й". Хоча у приватній розмові зазначила, що її батько приніс додому з церкви газету  громадських активістів із звинуваченням відділу освіти. Наталія Іванівна довго пояснювала, що все це неправда, але батька, який хапався за серце, годі було переконати... Але активістам - не до вибачень і чиєсь здоров’я - не тема.

 

Є у Самборі ще одна ситуація. У одному з видань громадської організації було повідомлення про начебто нечистоплотність когось із волонтерів від влади. Один із волонтерів подав до суду на громадську організацію, а тепер її захист твердить, мовляв, не мали на увазі те, на що скаржиться позивач, і взагалі, доведіть, що це ми писали… У часі передвиборчої кампанії таких листівок чи газет буде немало - Самбір славиться обливанням брудом. І важливо, щоб люди вчилися відділяти зерно від полови, а політики - поводили себе толерантно. Бо вибори приходять і відходять, а люди залишаються.

Роман ІВАНЧУК

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick