Пенсіонери не скандалять, а двері у відділ освіти «знайшлися»

Пенсіонери не скандалять, а двері у відділ освіти «знайшлися»

1 липня на освітян України очікували кадрові зміни. Так свого часу анонсували… Одне слово, вчителів-пенсіонерів мають перевести на контракт. Чи виникають в Самборі скандали з приводу цього? 

Міський голова Юрій Гамар розповів журналістам, що скандалів, Богу дякувати, нема. З директорами навчальних закладів відбувалася зустріч, а відтак вони мали провести бесіди у своїх колективах. Ми підрахували, що пенсійного віку у місті лише одна директорка - Марія Холявко з СШ№1. Це та унікальна людина, яка більше тридцяти років на посаді. Коли ми говоримо «перша школа», то розуміємо «Марія Іванівна». І навпаки. Мер не володіє інформацією, чи залишається вона на роботі, вважаючи, що то є компетенція відділу освіти. До речі, відділ освіти уже перебрався у колишню дитячу лікарню, звільнивши кабінети у військкоматі. Пан Гамар у відповідь на одну із заміток у «Високому Замку» нагадав нам про те, що старовинні двері колишньої лічниці, про які ми думали, що їх начебто вкрали, насправді відреставровані, в будівлі провели ремонти і обіцяв запросити журналістів на оглядини.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick