Школи все ж відкриють!

Школи все ж відкриють!

З першого вересня нас чекала повна дурня з початком нового навчального року. ЗМІ в один голос говорили про те, що заклади освіти не відкриються, бо коронавірус. В шоці були і батьки, і педагоги, особливо вчителі перших класів, коли казати, як навчити дітей писати-читати на відстані? Більш радикальні твердили, що то пішов процес дебілізації молоді. Кілька тижнів тому, коли ми провадили таке собі обговорення теми, то чули, що діти, які добре вчилися в стінах школи, науку не припиняли, але послабили. А ті, які нехтували книжкою, ще більше розлінувалися. Минулого тижня з’явилося більш-менш оптимістичне повідомлення від головного санітарного медика України: діти 1 вересня підуть до школи! 

1 вересня українські школярі підуть до школи, але, можливо, доведеться обмежувати одночасне перебування дітей в класах. Віктор Ляшко заявив, що проговорюємо з новим в.о. міністра освіти, як це буде виглядати. Є декілька варіантів. Можливо, доведеться обмежувати одночасне перебування дітей в класах. Розглядаємо варіанти, що, наприклад, математика буде в класі, а історія - дистанційно. Можливий варіант розведення дітей по змінах. Спрогнозувати епідситуацію на вересень майже неможливо. Готуємось і до найгірших сценаріїв, до дистанційної освіти, до проміжних варіантів і до повністю повернення дітей до школи,  повідомив головний санітарний лікар України.

Понеділкова новина з позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області. Зокрема, дозволили роботу дитячих садочків.

Діана ГАРБАДИН.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick