Самбір все ближче до середини

Самбір все ближче до середини

Обласні фінансисти проаналізували відносну податкоспроможність наших територій у першому півріччі, інформує прес-служба Львівської ОДА. Нагадуємо, індекс відносної податкоспроможності - це надходження податків до загального фонду бюджету в розрахунку на одного мешканця на певній території порівняно з аналогічним показником по області.

У нас є 7 територій, податкоспроможність яких суттєво перевищила середньообласну: Моршин і Львів, окремі не наші ОТГ. Ще 8 територій за податкоспроможністю близькі до середнього значення, в тому числі і Самбір та Дублянська ОТГ. Податкоспроможність решти 54 міст, районів та ОТГ області залишає бажати кращого. Більш як утричі поступаються середньообласному рівню Новоміська, Воле-Баранецька, Луківська, Міженецька, Воютицька, Чукв’янська і Рудківська ОТГ. Порівняно з минулим роком найбільший приріст податкоспроможності маємо в Дублянській, Вільшаницькій, Новокалинівській ОТГ.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick