Чому Тетяна Терлецька не пішла на трасу?

Чому Тетяна Терлецька не пішла на трасу?

Стрілківська історія закінчилася загалом добрими намірами - у всякому випадку, нам дуже хочеться у це вірити. Але ми не сумнівалися у тому, що без політики тут не обійдеться, хоча головний ініціатор дійства отець Роман Гром на політиці увагу не акцентував. Проте, не виключено, закцентують ті, які стоять «за плечима» блокування траси. Так ось, місцеві політики не забарилися.  

З’ЯВИВСЯ пост з приводу того, що голова райради Тетяна Терлецька та «підлеглі» їй сільські голови з округи не підтримали акцію. Так само, як і нардеп Андрій Лопушанський. З народним ми зв’яжемося пізніше та з’ясуємо його точку зору, а от з приводу пані Терлецької хочеться сказати трішки більше. Ми ж бо на порозі місцевих виборів і нема сумнівів у тому, що опоненти будуть зі шкіри вилазити, аби принизити тих, які нині є при владі. Голова ради розповіла нам з приводу тих чи інших питань таке: коли на сесії районної ради стояло питання про виділення з районної казни 200 тисяч гривень для співфінансування проєктно-кошторисної документації на ремонт траси Стрілки-Мшанець, то деяких опозиціонерів, які начебто дуже хочуть ремонту, на сесії взагалі не було.

Пані Терлецька, розуміючи ситуацію, яка може вибухнути, підтримала тих обранців, які жадали ремонту дороги, особисто їздила на прийом до голови ЛОДА Максима Козицького, писала звернення, у тому числі і до депутата обласної ради Михайла Гички з тим, аби Дорожній фонд виділив більше грошей на ремонт цього шляху і доріг району в принципі. Бо на Старосамбірщині таких «гарячих точок» як Стрілки-Мшанець дуже багато. Галасувати з приводу власних старань на ремонт цієї дороги пані Терлецька не хотіла, бо однаково опозиціонери сприйняли б як піар-акцію.

Чому голова ради не їздила до пікетувальників? Можна було б поїхати, виступити з гарними словами, зазнимкуватися, потоптати «зебру» і увійти в історію. Але пані Терлецька, гадаємо собі, не просто обиватель, а чиновниця, і, як тільки з’явилася б на трасі, то люди зажадали б коштів. Хоча усім зрозуміло, що якщо і підуть кошти на той зболений шлях, то з Львівської ОДА. Уже Максим Козицький з порожніми руками наніс візит блокувальникам і скінчилося все печально: його не сприйняли, більше того, не пустили у відрядження на Турківщину. І в принципі, проблеми доріг - це в більшості, щоб ви розуміли, компетенція державних органів влади, а не самоврядування.

Ми не могли не перепитати у голови ради і про таке. У відповідності до пунктів меморандуму, голова РДА Петро Назар як людина, яка пильнує виконання бюджету, має вишукати у районній казні 100 тисяч гривень як співфінансування цієї дорожньої проблеми, а сесія райради має їх затвердити. Тетяна Терлецька, з якою ми спілкувалися у понеділок, зазначила, що засідатиме бюджетна комісія і неодмінно напрацює якийсь прийнятний варіант. Щось комусь доведеться урізати, але куди діватися...

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick