Іван Ільчишин буде!

Іван Ільчишин буде!

Кабінет Міністрів України минулого тижня погодив призначення нового голови Самбірської РДА Івана Ільчишина. Можна не сумніватися у тому, що невдовзі Президент погодиться з таким вердиктом міністрів. 

НАГАДАЄМО, у грудні минулого року на цю посаду був призначений Андрій Жепко, але через п’ять місяців його звільнили за... його ж бажанням. Перед тим на посаду його першого заступника призначили львів’янина Івана Ільчишина, нашого земляка - з волебаранецьких... Уже тоді місцеві аналітики були переконані, що таке незвичне призначення або для того, щоб підсилити позиції Андрія Жепка, або для того, щоб його усунути. Другий варіант виявився правильнішим. До речі, Андрій Богданович після призначення тривалий час працював без заступників і з дуже маленьким, бо скороченим, колективом. Після відставки, коли віжки правління взяв пан Ільчишин, теж довго не призначають заступників. За нашими даними, посаду першого має взяти депутат райради Богдан Сенейко. Він уже був на цій посаді, коли адміністрацією керував Іван Білак. Увійшов у владну історію «білого дому» тим, що не ліз у політику, а правильно вів господарку району та економіку. Іван Ільчишин, хоч недавно в Самборі, але справляє враження людини ділової, грамотної і скромної - не кичиться поважною посадою, намагається співпрацювати з усіма структурами та керівниками і не любить зайвої уваги преси до власної персони. Хоча, будьмо відвертими, основна праця очільників району буде у тому, аби партія «Слуга народу» ганебно не програла. Так було у всі часи: кожен, хто сидів на третьому поверсі «білого дому», мав підтримувати свою партійно-президентську вертикаль.

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick