400 кілометрів за 19 годин

400 кілометрів за 19 годин

накрутив Ігор Новосельський на велосипеді

Спортсмен-аматор Ігор Новосельський успішно подолав марафонську дистанцію у  чотириста кілометрів у ХІ велосипедному заїзді «Світанок на Перевалі 400 км». Про це повідомляє електронна газета Старосамбірські вісті. 

ВЕЛОМАРАФОН стартував у місті Долина Івано-Франківської області та фінішував у Львові. Організатором змагань виступив Львівський велосипедний клуб «Lviv Bicycle Club». У заїзді взяли участь півтори сотні велосипедистів з різних міст країни. Старосамбіряни Юрій Кіяк, Ігор Новосельський та Дем’ян Шак приїхали випробувати власні сили в індивідуальному заїзді на чотириста кілометрів та подолати 8 гірських хребтів. Така гонка відбувається по трасі з дотриманням правил дорожнього руху. Кожен учасник долає дистанцію самостійно, причому перекриття доріг не здійснюється. Дистанцію наш земляк Ігор Новосельський подолав достойно. Його час - 18 годин 53 хв. Це чотирнадцятий результат у цьогорічних змаганнях. Не кожен з велосипедистів зумів подолати гонку тривалістю до 27 годин. Чемпіон заїзду 2020 року львів’янин Олег Лапка. Його результат - 400 км за 13 годин 45 хвилин. Марафон достойний свого девізу: «Ця дистанція сама визначить того, хто її вартий!»

Вікторія ГАРБАДИН.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick