І влада, і громада здобули право пишатися собою

І влада, і громада здобули право пишатися собою

Повертаємося до теми, яка здійняла дуже багато галасу - блокування траси у Стрілках. Люди таки домоглися свого, обласна влада їх почула,  техніка працює. Однією з умов того, щоб роботи продовжилися, було виділення 100 тисяч гривень з районного бюджету для співфінансування робіт.

У попередньому спецвипуску ми розповіли зі слів голови райради Тетяни Терлецької, що бюджетна комісія засідатиме і шукатиме гроші. Засіли і знайшли. 50 тисяч - в апараті районної ради і ще стільки ж зніматимуть з мікропроєктів. Рішення бюджетної комісії ще має затвердити сесія районної ради.

З’ясувалося, що подія на стільки важлива, що спочатку на неї відгукнувся головний переговорник від влади, заступник голови ЛОДА Юрій Бучко, порадівши за місцевих депутатів та оперативність, а потім і сам голова області Максим Козицький: «Інформую жителів Старосамбірщини про те, що сьогодні запрацювала техніка на 3,7-кілометровому відрізку дороги Мшанець - Стрілки. Як ми і обіцяли, розпочали ремонт на цій ділянці до початку серпня. Дорожники розпушать існуюче покриття, покладуть основу зі щебенево-піщаної суміші, а тоді закатають дорогу асфальтобетоном».

Богу дякувати, процес пішов, громада, як і влада, мають право пишатися собою. Натхненні власною перемогою над чиновницькою байдужістю, селяни і самі взялися до праці. Наприклад, почистили деревця самосіву біля дороги, які перешкоджали. Соціальні мережі в один голос вигукнули: «Молодці». Це, здається, в Головецько. А в принципі, горяни показали, що вміють не тільки дружно ходити по «зебрі», а й самі можуть засукати рукави.

Діана ГАРБАДИН.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick