Давні суперники знову «ділили» Кубок Незалежності

Давні суперники знову «ділили» Кубок Незалежності

У серпні 2000 року, коли ще існувала Підкарпатська футбольна аматорська ліга, її президент Ярослав Хомин організував розіграш кубка Незалежності. Провели його під патронатом тодішнього депутата Верховної Ради Ореста Фурдичка.

У першому фіналі зустрілися команди Самбора і Нижанкович. Перемогли прикордонні футболісти. Надалі за Кубок Незалежності змагаються тільки команди Самбірщини. Проводить його районна організація ФСТ "Колос". А щоб розіграшу надати масовості, то в ньому беруть участь окремо колективи першої і другої ліг.

Фінальні поєдинки відбулися  19 серпня. День святковий, тому і самбірський стадіон ім. Лева Броварського був вщерть заповнений уболівальниками. За менший кубок боролися "Метеор" з Максимович і "Едіс" зі Сідого. У першому таймі суперники обмінялися голами, а наприкінці другого перша команда вирвала перемогу.

У головному поєдинку зустрілися постійні учасники фіналів, лідери районного чемпіонату - луківська "Ватра" і долобівський "Дністер". Команди по два рази були володарями кубка Незалежності. У цьому поєдинку деяку перевагу мали "дністрівці", але втілити її в голи вони зуміли лише один раз незадовго до закінчення матчу. Отже, застосувавши каламбур, можна сказати, що "Дністер" погасив "Ватру".

 

Відбулося нагородження фіналістів. Дипломи, медалі і кубки вручали представники громадської організації "Самопоміч" і голова районної організації ФСТ "Колос" Руслан Хомин. До речі, "Самопоміч" є надійним спонсором “колосовців” у розвитку спорту на Самбірщині, за що її районний керівник Юрій Бучко удостоївся Подяки.

Ігор ТИЛИЧКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick