Коли один німець у приміщенні без маски, то інший зробить йому зауваження

Коли один німець у приміщенні без маски, то інший зробить йому зауваження

Станом на кінець минулого тижня, у Старосамбірському районі лабораторно підтвердили 19 випадків захворювання на COVID-19. Якщо вам цікаво, то у Львівській області лабораторно зафіксували 8588 випадків. Маємо 221 смерть. 1919 пацієнтів одужали. У Рудківській лікарні перебуває 35 осіб з підозрою на хворобу. 

ЗА ДАНИМИ Львівської ОДА, лише за одну добу на Старосамбірщині зафіксували два випадки - у Спасі та Великій Лінині. Раніше небезпечну хворобу зафіксували у Старому Самборі (4 випадки) і по одному-двох у Великій Сушиці, Волі, Гуманці, Біличах, Городовичах, Міженці, Старій Cолі, Сусідовичах, Хирові. А на початок тижня Старосамбірщина мала уже 25 випадок, Самбір - 70, Самбірський район - 56. Поруч з тим, статисти називають нашу Старосамбірщину в трійці тих районів, які хворіють найменше. Ми поруч зі Сколівщиною та Радехівщиною.

Недавно спілкувалися з чоловіком, який щойно приїхав з Німеччини і перепитували: чи тамтешній люд реагує на коронавірус. Почав з того, що дивується, чому наші люди стали такими безпечними і будь-як ставляться до новітньої біди. Насправді, коронавірус є і його треба боятися. На вулицях німці, як правило, не носять масок і намагаються зберігати дистанцію, але в будь-яке приміщення без маски не зайдеш. Якщо хтось не одягнув, то йому відразу зроблять зауваження інші.

Вікторія ГАРБАДИН.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick