З Днем повітряних Сил України!

З Днем повітряних Сил України!

Самбірська районна у Львівській області організація політичної партії «Європейська солідарність» щиро вітає з Днем повітряних Сил України

День Повітряних Сил ЗСУ відзначається згідно з Указом Президента від 27 червня 2007 року у першу неділю серпня. Історія світової авіації тісно пов’язана з українською землею.

Нині до складу Повітряних Сил входять бомбардувальна, винищувальна, штурмова, розвідувальна, транспортна авіація та зенітні, ракетні та радіотехнічні війська. Разом з тим, до них входять окремі військові частини і підрозділи спеціальних військ – розвідувальних, інженерних, радіаційних, хімічних і бактеріологічного захисту, зв’язку, автоматизованих систем управління та радіотехнічного забезпечення, радіоелектронної боротьби, метеорологічного забезпечення, частини матеріально-технічного і медичного забезпечення та інші.

Від щирого серця Вітаємо усіх військовослужбовців Повітряних Сил Збройних Сил України з професійним святом! Вдячні воїнам Повітряних Сил за виявлену під час виконання бойових завдань мужність та рішучість, за колосальні навантаження й ризики, які їм доводилося і доводиться витримувати та долати у непростий для України час. Ви здатні виконати найскладнішу місію для безпеки нашої держави.

Голова Самбірської районної у Львівській області організації

політичної партії «Європейська солідарність»  Микола Фрей.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick