Потяг на Закарпаття відновили

Потяг на Закарпаття відновили

На початку серпня голова райради Старосамбірщини Тетяна Терлецька звернулася до Львівських колійовців, аби не допустити змін у курсуванні потяга «Львів-Солотвино». Зокрема, мова йшла про те, що хочуть відмінити графіки руху на нашій ділянці. ЇЇ підтримали голови сусідніх райрад - Самбірщини та Турківщини.

І ось минулого тижня керівник самбірського районного органу самоврядування Віталій Кімак розповів, що клопотання до керівництва АТ «Укрзалізниця» спрацювало... На адресу районної ради надійшов лист від керівництва АТ «Укрзалізниця» із втішною новиною для жителів нашого та сусідніх районів. У зв’язку з послабленням протиепідемічних заходів у Львівській області на підставі фінансового результату від здійснення пасажирських перевезень, наявності попиту на перевезення та альтернативного сполучення курсування поїзда № 601/602 «Львів-Солотвино» відновили з періодичністю через день. Ну, і добре, бо зміни руху викликали соціальну напругу - це був єдиний потяг, який з’єднував наш край з сусіднім Закарпаттям. Зрештою, немало студентів з наших теренів вчиться в Ужгороді, а хтось хоче розвивати туризм поміж двома областями.

Це є та ситуація, коли, якщо не мовчати, то можна досягати мети.

Христина БАХУРСЬКА.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick