Велика Лінина та Лаврів помолодшали на більше, ніж 2 мільйони гривень

Велика Лінина та Лаврів помолодшали на більше, ніж 2 мільйони гривень

Наша редакція продовжу відслідковувати втілення проєктів у селах регіону. Сьогодні про Великолінинську сільську раду. Інформацію надала голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька.

2 221 546 грн. з різних джерел залучили за 5 років для відновлення та розвитку інфраструктури Велика Лінини та Лаврова і то завдяки активності місцевих громад та підтримки з боку районної ради. У цю суму увійшли капітальний ремонт вуличного освітлення в обох населених пунктах (загалом відновлено близько 5 кілометрів), капітальний ремонт покрівлі Великолінинського НВК, заміна твердопаливних котлів у школі, капітальний ремонт Народних домів, психоневрологічного відділення КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ» в Лаврові, придбали дитячий ігровий майданчик для Великої Лінини. У найближчих планах ремонт автобусних зупинок. До слова, громада Великої Лінини 2017 року стала переможцем та отримала грошову винагороду в рамках конкурсу районної ради «Найкраща зупинка Старосамбірщини».

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick