Ліс рубають законно

Ліс рубають законно

Державна екологічна інспекція у Львівській області на підставі звернення громадян провела позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо вирубки лісу в урочищі «Левурда» ДП «Старосамбірське ЛМГ».

Перевірка з’ясувала, що в «Левурду», яка поблизу Стрільбич, входять лісові масиви - квартали 31-33, 35-44 Старосамбірського лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ», загальною площею 756 га. На час перевірки у цьому урочищі в кварталі 38 проводяться лісогосподарські заходи - дві рубки головного користування, на проведення яких Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства видало спеціальні дозволи (лісорубні квитки). Лісогосподарські заходи проводяться відповідно до розрахункової лісосіки, затвердженої Наказом Мінприроди № 545 від 25.12.2013 року та матеріалів лісовпорядкування. На час проведення перевірки незаконних рубок не виявлено.

Христина БАХУРСЬКА.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick