Кабани поздихали?

Кабани поздихали?

Нам авторитетно розповіли про те, що в лісах на наших теренах поздихали дикі кабани. Хтось це бачив на власні очі... Новина розійшлася поміж людьми і сільські ґазди, аби від біди подалі, почали вирізати домашнє поголів’я поросят. Як би там не було, а купити поросятко справа нині не з дешевих - в межах тисячі гривень за «хвіст». Потім треба і на лікарства тратитися, і на корми, одне слово, в окремих селах запанікували.

Від пліток переходимо до авторитетних думок і нашим консультантом виступив Ростислав Ковталів, який відає на Самбірщині ветеринарною практикою. зізнався, що такі чутки і до нього дійшли і він одного разу поїхав в ліси неподалік Майнич, проте жодної тушки не знайшов. Підтвердив той факт, що люди скидують поголів’я в деяких селах, а запевнив, що якоїсь масової хвороби тварин не зафіксували. Запросив сільських господарів не панікувати, але якщо виникають якісь підозри, звертатися до ветеринарних фахівців. І наостанок зазначив, що такі панічні настрої чомусь панують на Тернопільщині та у прикордонних регіонах Польщі.

Христина БАХУРСЬКА.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick