Бульба не вродила!

Бульба не вродила!

І ця теза звучить поміж селянами частіше, ніж «кого будемо вибирати». Кожної осені автор цих рядків клянеться сам собі, що більше бульби садити не буде - траться на насіння, нітрофоску, бігай за гоноровим фірманом, кланяйся, плати. Потім треба трути колорадських жуків, а тоді гризтися, як ту бульбу викопати... Але приходить весна і разом з іншими сусідами по плантаціях йду з мотикою у заданому напрямку.

Цієї осені, накопавши бульби розміром помідорів чері, знову поклявся, хоча сам себе і бульбу оправдовував тим, що рік був сльотливим та невдалим для врожаю... Поскаржився одному чоловікові, який мешкає в Нагірному і якому долею написано вирощувати картоплю, і знаєте, що відповів? Я вже багато років не саджу бульбу, щоб потім її не копати і не псувати собі настрій. Кожен має займатися тим, що вміє. От вмієш писати статті в газету, пиши, зароби собі гонорар і купи бульби. А на грядки не лізь і потім не ґнирай. Мудра людина дурного не нарадить, бо й справді, на ті витрати, що пішли в ґрунт, точно купив би собі немало бульби.

Писано під настрій від порожніх мішків...

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick