Михайло Кравець хоче годувати Європу чистими продуктами

Михайло Кравець хоче годувати Європу чистими продуктами

Якщо в Самборі часто можна зустріти фермерів, значить вони йдуть в депутати... Зустрівся нам сільський підприємець Михайло Кравець з Новосілок і підтвердив цю гіпотезу. Йде у Рудківську об’єднану громаду, вважаючи, що люди діла мають пильнувати і владу і не можна віддавати цю владу тим, хто вміє лиш гарно говорити... Але нині не про політику.

З фермерами прийнято говорити про врожаї і пан Михайло похвалився тим, що зернові його цьогоріч потішили, хоча погода була немилосердною. З гектара намолотили по 48 центрів і це дуже поважний показник. Але жнива ще не закінчив, позаяк має у полі 130 гектарів сої, яку збирають трохи пізніше. А вже потом, ближче до 1 листопада - а це у нього день народження, влаштує для друзів обжинки. Ми йому радили цей дійство організувати ближче до виборів, мовляв, трохи голосів додасться, але Михайло Іванович категорично заперечив: не для виборів працює... А тепер про новинку, яку хоче застосувати у Новосілках. Пан Кравець утримує до півтора тисячі голів свиней, але після них, як би це ліпше сказати, гній залишається. Добриво йде на поля, а відтак має намір вирощувати чисту екологічну продукцію. Це буде називатися «органічні площі». В мудрій Європі уже наситилися хімією - хочуть чогось чистого і корисного. Чому б їхні апетити не задовольняти?

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick