Пам’яті Юрія Петрика юні добромильчани подарували перемогу над поважними суперниками

Пам’яті Юрія Петрика юні добромильчани подарували перемогу над поважними суперниками

Кожна людина залишає після себе слід на землі - хтось продовжив себе в дітях, хтось збудував дім, хтось увійшов у пам’ять земляків добрими справами. Здається, колишній голова Добромиля Юрій Петрик, незважаючи на ще молодий вік, встиг все і навіть більше. Здається, спішив жити... Смерть міського голови була важким ударом не лише для Добромиля, де його щиро поважали, а й для Старосамбірщини загалом.

АЛЕ, як кажуть, людина живе до того часу, поки її пам’ятають. І не лише найближчі родичі. Юрій Петрик любив спорт і футбол зокрема, а тому в Добромилі вирішили влаштувати турнір серед наймолодших гравців. Минулої суботи місцевий стадіон приймав перший дитячий турнір імені Юрія Петрика. Це буде пам’ятно бодай би тому, що лідерство взяли наші гравці. Дитяча команда ФК «Добромиль» стала безсумнівним переможцем завдяки великому бажанню, вірі в свої сили і майстерності. А тепер оцініть, хто до нас приїхав? Майже зірки! У суперниках ми мали «Карпати» (Львів), «ДЮСШ» та «Юніор» зі Самбора. Вдова Юрія Петрика пані Тетяна від імені своєї родини подарувала команді рідного міста комплект форми з логотипом турніру. А ще висловила щиру вдячність Степану Лапицькому за організацію турніру та підготовку команди, депутату обласної ради Михайлу Гичці, депутату Старосамбірької райради Ігорю Піхоцькому.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick