Учень чиркнув сірником...

Учень чиркнув сірником...

До рятувальників надійшов сигнал про біду на вулиці Крушельницької-бічна. Горіло в металевому гаражі. Вогонь знищив речі побутового вжитку на площі 2 кв.м. Пресслужба відомства пишається тим, що пожежники врятували від загорання три сусідні будівлі. 

А ця пожежа значно резонансніша. В обідню пору пожежники мчали у Добромиль на вулицю Грушевського - у двоповерховій цегляній будівлі спеціалфьної загальноосвітньої школи інтернат  I-II  ступеня, розміром 30 на 15 метрів. зважаючи на специфіку закладу, одразу ж прибули команди зі Старого Самбора, Добромиля. З вікон будівлі вибивався дим. Не гаючи часу, рятувальники включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору та взялися до праці. Аби гарантувати безпеку учням та персоналу, з приміщення школи всіх вивели.

Вогонь знищив меблі  на площі 2 кв.м, пошкодив шафу, стіни на площі 300 квадратних метрів, 2 металопластикові вікна. Як з’ясувалося, один з вихованців інтернату запалив сірник і кинув його на легкозаймисті речі.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick