Гриби з-під «Високого Замку» та Грозьово

Гриби з-під «Високого Замку» та Грозьово

Офіс «Високого Замку» в центрі Самбора акурат біля музею «Бойківщина». Місце людне - явно не ліс, але минулого року сталася цікава несподіванка. Спочатку біля паркана виріс справжній помідор. Ми навіть здогадалися, звідки там узявся. Річ у тому, що кожного року влаштовуємо День журналіста, скликаючи друзів, і пригощаємо їх ковбасками на мангалі та овочевою «гіркою», у якій помідори чері займають чільне місце. Видно, хтось з гостей насінину ненароком висіяв.

НАШІ відвідувачі згодом дивувалися, як це може вирости в центрі міста великий помідоровий кущ, але ж виріс. І навіть плоди, незважаючи на осінню погоду, почервоніли. Треба сказати, що доглядав несподівану рослину наш приятель, працівник «Бойківщини» БогданШетерляк. Він же і спожив наш урожай. Але як тільки помідори почали дозрівати, на двох клумбах з’явилося ще одне диво - виросли справжні підпеньки: Ніде в центрі не ростуть, а у нас виросли - потішали ми себе, вихваляючи особливу ауру «Високого Замку». Ми навіщо вам про це згадуємо? Бо підпеньки з’явилися на тому ж місці минулого тижня знову. Пан Богдан назбирав їх майже цілий великий кульок.

От як не щастить на гриби, то не щастить, а вже як піде... Того ж таки дня зустріли Марію Баранецьку зі Самбора. Вона разом з родиною, основні у якій внучки Марічка і Оксанка, поверталися з відпочинку у Грозьово і не могли не похвалитися нам здобиччю «тихого полювання». Біляки - наче з малюнка. Коли ми перепитали у дівчаток, чи це, бува, не бабуся для них знайшла, хором відповіли, що самі. Значить заслужили окреме фото у «Високому Замку».

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick