Зекономимо на податках - відремонтуємо більше доріг

Зекономимо на податках - відремонтуємо більше доріг

Парламент, інформує нашу редакцію народний депутат Андрій Лопушанський, прийняв за основу в першому читанні законопроєкт 3039а, що є вирішальним кроком для отримання фінансування від Республіки Польща. Це означає, що угода, укладена 5 років тому, буде реалізована.  

Мова йде про вкрай важливе для нас питання - ремонти доріг коштом польських кредитів. Договір між Україною та Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги підписали у Варшаві ще у 2015 році. Відповідно до укладених контрактів, на Львівщину передбачають близько 50 млн. євро. Крім інших доріг області, кошти підуть на траси Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий та ПП Смільниця - Старий Самбір. Пан Лопушанський додав, що цим питанням займався ще з 2015 року, коли був членом Міжурядової Координаційної Ради і не раз порушував перед різними інституціями питання прикордонних доріг та пунктів пропуску.

Законопроєкт дозволяє реалізувати угоду та звільняє від сплати ПДВ виконавців робіт, завдяки чому ми не тільки отримаємо кредит, а зможемо за рахунок економії на податках зробити більше ділянок прикордонних доріг. Зосталося дочекатися другого читання у парламенті.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick