І Ралівка нарешті визначилася зі своїми обранцями...

І Ралівка нарешті визначилася зі своїми обранцями...

Найпізніше з усіх ОТГ оприлюднила результати жовтневого волевиявлення Ралівка. Чи не змогли вивести відсотки вчасно, не знаємо, та результат є. А відтак і наша газета услід за іншими громадами розповідає, хто керуватиме околицею від Самбора і аж у спринські гори. Головою обрали Любов Ковалик, яка до того була війтом у Вільшанику.

ОТОЖ, обранцями стали від «Батьківщини»: Ігор Максимів, Сергій Славнов, Ігор Теплий, від «Глосу»: Володимир Роман, Тарас Курчик, Ірина Яценко, від «Європейської Солідарності»: Петро Герман, Ірина Багрій, Наталія Яріш, Василь Бац, Ірина Сичак, від «Свободи»: Михайло Грабовський, Ірина Маційовська, від «Слуги народу»: Анатолій Паславський, Юрій Бучко, Василь Паховчишин, від партії «Сила і Честь»: Роман Качмар, Володимир Созанський, від «Громадянської позиції»: Зоряна Спринська, Ігор Голопич, від «Удару»: Олег Білиця, Мирон Ткачишин, Іван Ковалик, від партії «Народний Рух України»: Іван Стащак, Леся Кав‘як, Ігор Загвойський.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick