Авторитети відмовилися в користь депутатства в ОТГ

Авторитети відмовилися в користь депутатства в ОТГ

Як ми й передбачали, готуючи попередній спецвипуск, склад Самбірської районної ради, яка протягнеться від Рудок до Турки, буде дещо змінений, бо є немало авторитетів, які пройшли і в райраду, і в ради обєднаних громад.

ТАК ось, на користь ОТГ відмовилися Олександр Шнайдер, Володимир Корольчук, Володимир Цегенько, Тарас Карвацький, Юрій Лило, Володимир Кужидло, Петро Герман. Замість них входять в сесійну залу Петро Сегерич, Юрій Мрочко, Ольга Смолінська, Роман Думич, Володимир Малецький, Михайло Павлючик, Людмила Медвідь.

Чому з райради, яка начебто мала бути більш престижною, «повтікали» обрані? Міркуємо собі, причина у тому, що наразі не дуже чітко визначені її повноваженні та фінансова спроможність. Але поруч з тим, ще не знаємо, як запрацюють нові ОТГ і чи не станеться так, що частину власних повноважень передадуть районній раді. Це приблизно так, як було донедавна: на Самбірщині було з десяток ОТГ, але районні служби працювали справно.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick