Кадрові тусовки року: «З подружжям розпрощатися ліпше раз, ніж довго і поодинці з кожним?»

Кадрові тусовки року: «З подружжям розпрощатися ліпше раз, ніж довго і поодинці з кожним?»

Цьогоріч, аналізуючи рік прожитий, вирішили ввести нову номінацію «Кадрові тусовки». Треба сказати, що багато речей нас щиро дивували. Наприклад, у 2020-му нарешті здобула вивершення справа з приводу неординарного звільнення з посади директорки школи-ліцею імені Андрія Струся Оксани Цимбрили. Її звинуватила міська влада Самбора в ...аморальності. Вся аморальність полягала у тому, що у шафі у якомусь класі знайшли дві нерозкорковані пляшки вина.

СПРАВА дійшла аж до обласного суду, де Оксана Миколаївна відстояла свою честь та гідність перед міськими урядниками. Але і це ще не все... Виконувачка на той час обов’язки керівника відділу освіти Ганна Пилипчак не захотіла коритися чужій волі і звільняти з посади за абсурдними звинуваченнями пані Цимбрилу. І сама покинула посаду керівника відділу освіти. Натомість спеціаліст відділу Любов Войтко відразу погодилася і керівником бути, і директорку школи-ліцею звільнити...

Може то не зовсім в тему, може якась приреченість, але гірка доля спіткала і Любов Степанівну: не виключено, що через неправильно чи правильно - не беремося судити, проведений конкурс на заміщення вакантної посади директора Самбірської СШ №1, і вона пішла з керівного крісла виконувачки обов’язків... Маємо підозру, не зовсім з власної волі. Більше того, її звільнили від виконання обов’язків начальниці освіти у той самий день, коли звільнили і її чоловіка Ігоря Войтка, який за попередньої каденції Юрія Гамара керував справами міськвиконкому. Мер вирішив попрощатися з усіма Войтками воднораз, щоправда, не знаємо, чим завинив Ігор Володимирович? Єдиний більш-менш цивілізований аргумент, що приходить на думку, Юрій Гамар не позбавляє себе тих, хто був з ним на недавніх виборах, а просто оновлює команду... До слова, процес оновлення чомусь надто затягнувся. Уже всі сільські ОТГ визначилися із заступниками та старостами, а в Самборі ще вакансії... Та повернемося до Першої школи: якщо колишній директор Лютовиської школи Володимир Глинянський переміг у конкурсі, а в комісії були аж два представники Департаменту освіти, то треба його призначати... Якщо в конкурсну комісію хтось не ввів представника громадськості, який начебто мав бути, то це уже не проблема самого пана Глинянського. Боюся щось напатякати, але в цій же конкурсній комісії був заступник міського голови Святослав Ухач і, не виключено, Зевси і на нього можуть розгніватися.

Наступний переможець у номінації «Кадрові тусовки» - призначення керівника відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації. Спочатку конкурс виграла одна людина, потім претендент на сподобався керівникам райдержадміністрації, і був інший конкурс та інший переможець, а суд визнав підсумки першого конкурсу законними - і будь мудрим... В результаті всіх тих перипетій відділ освіти все ж очолила Тетяна Левченко. Допускаємо, що і вона не всім імпонує у вищих ешелонах влади району, але загалом не зле вписалася в освітянську історію гірського району. Судячи з усього, голова РДА Петро Назар загалом задоволений ситуацією... У всякому випадку, недавно був на зустрічі з пластунами, яку пані Тетяна зорганізувала, і, здається, залишив собі гарні враження - навіть знимкувався.

Ще один факт з «Кадрових тусовок». У голови РДА Петра Назара першим представили просто заступником Миколу Петрика, а уже потім прийшов перший заступник Роман Батючок. Так ось, з абсолютно незрозумілих причин пан Микола несподівано покинув владний дім. Районом котилися різні чутки, але ніхто нічого не спростовував і не підтверджував. Ну, був чоловік та й пішов, хоча встиг залишити після себе гарні спомини. До слова, Микола Петрик балотувався на посаду голови Добромильської ОТГ, але його суперник Петро Куляс виявився сильнішим.

І дещо з приємного. Головним освітянином області став Олег Паска з Нижанкович родом та родака з Волебаранецької округи Юрій Бучко, який здобув титул заступника голови Львівської ОДА.

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick