Людина року: «Шестиразовий» Михайло Гичка!»

Людина року: «Шестиразовий» Михайло Гичка!»

Відколи виходить у світ «Високозамківська Самбірщина», а це більше двадцяти років, кожне наступне літочислення ми розпочинаємо з огляду року минулого. Просто беремо підшивку газети, яка стала уже історією, і гортаємо сторінки, згадуючи події, які нас найбільше вразили. Мабуть, буде цікаво і вам пригадати, чим жили. І якщо думаєте, що тільки ковідом, то глибоко помиляєтеся. Коли усі події зібрали воєдино, то з’ясувалося, що не тільки вірус домінував на наших сторінках, у наших головах та справах.

ТРАДИЦІЙНО на самому початку огляду вишукуємо того, хто міг би претендувати на почесний титул «Високозамківської Самбірщини» - «Людина року». Чомусь наші експерти особливу увагу звертали на тих, хто переміг на жовтневих виборах, бо інших особистостей, які б у 2020-му підняли наш край до рівня нашого титулу, не знайшли. Щиро шануємо усіх обраних голів громад, але в результаті дискусій ми дійшли висновку, що голови нових рад, хоч і перемогли у неймовірно важкій боротьбі, але то можна зрозуміти - все ж в очільників непогані зарплати і можна позмагатися за власне безбідне існування протягом наступних п’яти років. Одначе є інший переможець, який не отримує грошей за участь у владному житті, а клопотів має немало... Так ось, нас вразив той факт, що Генеральний директор Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка уже ВШОСТЕ став депутатом обласної ради. Такого рекорду у нас не бив ніхто. Певна річ, у опонентів до Михайла Михайловича може бути немало питань, але вибори роблять не опоненти, а виборці. І їм видніше, якщо уже шосту каденцію довіряють свої справи на обласному владному олімпі якраз пану Гичці. Ми вітаємо Михайла Михайловича із заслуженою перемогою в нашій номінації «Людина року»! До речі, він знову буде представляти наш край (Старосамбірщину в колишніх її межах) в однині. Ми б інших обласних обранців - Юрія Доскіча, Марію Кульчицьку, Михайла Дзюдзя хотіли б назвати «своїми», але трішки почекаємо. І вкотре прикро вразив такий потужний політичний центр як Самбір - ми тут, знаєте, такі всі премудрені, а другу каденцію поспіль не можемо обрати депутата обласної ради.

Роман ІВАНЧУК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Teen Whore Undressing Webcam Peril For The Golden Wonder Cute Busty Ebony Squirts And Twerks Mean Mistress Sph Comparison Gym Teacher Fucks Student Storking My Big Black Dick