10 днів темряви і… смерть

SambirWZ
348

10 днів темряви і… смерть

У минулому номері спецвипуску ми розповідали про дуже прикру ситуацію, у яку потрапила самбірянка Ірина Хмилівська на Бойківському Конгресі біля Турки. Автівка зрушила з місця – чи сама, чи хтось її штовхнув, і  серед ночі  потрощила намети, у яких у той час спали люди.

Ірина отримала найскладніші травми, а її родичі перейнялися тим, що слідство, з їхньої точки зору, розпочалося не зовсім
об’єктивно. Про це ми і розповіли.

Однак у середу ввечері, коли газета була уже віддрукована, наді-йшла з Турківської лікарні погана звістка – дівчина померла, так і не повернувшись  до  свідомості.

Після 10 днів коми брат загиблої, самбірянин Ігор Каратник написав на своїй сторінці у “ВКонтакте”: “19 серпня після важкої травми, не приходячи до себе, померла моя дорогесенька сестричка Хмилівська Іринка! Просимо про молитву і хай її невинна добра душа буде на небі! А пам’ять буде вічною!” 25-річна Ірина Хмилівська працювала учителем фізкультури у Самбірській спортивній школі, була єдиною дитиною у сім’ї.

Ми анонсували попереднього разу, що футболісти у День Незалежності влаштовуватимуть благодійний турнір, а виручені кошти передадуть на лікування Ірини. Не встигли… Однак, повідомив організатор матчу Петро Галушка, від ідеї не відмовилися, а кошти, які зберуть, передадуть батькам Ірини.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар