Чорні лісоруби нарубали дров на 100 тисяч гривень

SambirWZ
211

Чорні лісоруби нарубали дров на 100 тисяч гривень

Треба інколи про лісівників щось і добре сказати – не всі ж вони злодії, як це у Фейсбуці пишуть… Так ось, лісівники ДП «Самбірський лісгосп» дедалі частіше фіксують факти самовільної вирубки дерев.

З ПОХОЛОДАННЯМ нарід бере пили та сокири і гайда до лісу, який у їхньому розумінні вважається народним багатством. Економлять у домівках газ, а нищать деревину…

Будь-яка незаконна рубка, нагадують у лісовому підприємстві, карається адміністративною відповідальністю – штрафом у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а для посадових осіб – від семи до дванадцяти тих же мінімумів та повне відшкодування збитків. В окремих випадках за самовільну порубку передбачена і кримінальна відповідальність – залежно від розміру завданої шкоди. До того ж, займаючись незаконним промислом вночі і не знаючи або нехтуючи безпечними прийомами звалювання дерев, крадії наражають себе на небезпеку.

З початку року у лісництвах ДП «Самбірський лісгосп» зафіксували 24 випадки незаконних рубок (16,7 кубометрів) на суму 108,5 тис. грн.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар