Хочеш грати? Година – 100 гривень!

SambirWZ
212

Хочеш грати? Година – 100 гривень!

Як нині пам’ятаю відкривали на початку попередньої владної каденції у Самборі спортивний майданчик на вулиці Володимира Великого. Прибуло немало владних мужів, навіть львівське панство було, священики освятили, заграли старші хлопці перший матч і, як кажуть, у добру путь.

Я ЩЕ тоді перепитував у міського голови Тараса Копиляка, чи не будуть потім фізкультурники гроші платити? Відповідь була однозначною і ми з задоволенням написали про це у «Високозамківській Самбірщині». Жодних грошей, бо це спортивне диво створене за кошти платників податків і всі охочі можуть тут займатися. Навпаки, казав Тарас Васильович, людей ще треба стимулювати, аби приходили м’язи розімнути.

Часи Копиляка минули, а на стадіонах вчинився скандал. Громадський активіст Дмитро Шикітка та ще кілька шанувальників спорту прийшли у ратушу до гуманітарного заступника Святослава Ухача з претензіями: на якій підставі платять сторожу 100 гривень за годину гри? Факт, треба сказати, дуже прикрий. Бо замішаний на такій собі корупції… Як давати, кому давати, куди гроші йдуть? Святослав Анатолійович визнав рацію скаржникам, бо насправді так не повинно бути, і обіцяв, що так більше не буде. Через день у тому ж складі відбулася нарада, але уже з участю директора спортивної школи Івана Ковалика. Бо саме на його балансі стоїть стадіон. Пан директор не втаємничував того, що гроші справді беруть на спортивні нужди, як от розмітка на основному стадіоні. Активісти підрахували, що за увесь час віддали немало тисяч. Ми не будемо оприлюднювати цифр, бо самі не рахували – боїмося помилитися, хоча все це справді неподобство. Ми розуміємо й Івана Ковалика, бо можуть виникати різні ситуації, що потребують грошей, але для початку мав би бути звіт про використання уже отриманого. Знаєте, у цій історії хотіли б знайти серединку: якщо виникає потреба розмалювати основний стадіон у місті, то можна просто ПОПРОСИТИ фізкультурників зі штучних майданчиків виступити у ролі меценатів (бідні там точно не бігають) і кинути «пару копійок» на добру справу. Це було б благородно і не виглядало б як здирництво. А встановлювати таксу – гріх. Не знаємо, чим закінчиться ця історія, але віримо у справедливість… Такі ж майданчики є і на Старосамбірщині – ще жодного разу не доводилося чути, що хтось з когось мзду збирає…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити